+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės


1. Bendra informacija.
Pirkimo - pardavimo terminai ir sąlygos yra juridinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau - "Jūs") ir Pardavėjo (UAB "Konerta", toliau - "gyvatukai-internetu" ar "Mes") teises, pareigas ir atsakomybę pirkimo-pardavimo proceso metu iš interneto parduotuvės www.gyvatukai-internetu.lt, (toliau - "e-parduotuvė").

2. E-parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
- veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. ne jaunesni kaip 18 metų ir kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
-  jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
-  juridiniai asmenys.

3. Norint apsipirkti e-parduotuvėje jums nebūtina prisiregistruoti prie kliento zonos. Tačiau mes primygtinai rekomenduojame tapti registruotu vartotoju, kad galėtumėte gauti naujienas apie naujas prekes, sekti užsakymų istoriją ir kt.

4. Perkant vieną ar daugiau prekių www.gyvatukai-internetu.lt, Jūs turite užpildyti elektroninę užsakymo formą duomenims surinkti. Tas reikalinga, kad po užsakymo patvirtinimo būtų galima išsiųsti Jūsų užsakytas prekes. Informacijos laukuose Jums reikės suvesti asmens duomenis: vardą ir pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Įmonės – pirkėjai papildomai turi pateikti registracijos ir PVM kodus (numerius).

5. Pildant formas, naudokite lotyniškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą - tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

6. Jūs patys esate atsakingi už pateiktų duomenų teisingumą. Jei pateiksite neteisingus duomenis, mes neturėsime galimybės įvykdyti Jūsų užsakymą ir nebūsime atsakingi už sukeltas pasekmes, kurias lėmė klaidingų duomenų pateikimas. Jūs patys esate atsakingi už bet kokius savo veiksmus e-parduotuvėje. Jūs esate atsakingi už asmeninių duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jei trečioji šalis pasinaudos jūsų identifikavimo kodu, tai Jūs būsite atsakingi už jų padarytus veiksmus. Mes nesame atsakingi už bet kokią informaciją, esančią kitose interneto svetainėse, net jei Jūs patekote į juos per nuorodas iš mūsų e-parduotuvės.

7. Mes įsipareigojame neperduoti pateiktos Jūsų konfidencialios informacijos trečiosioms šalims, nebent ji turi būti atskleista pagal įstatymą ar pagal kompetentingų Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos ar kitų šalių institucijų prašymą.

8. Sutartis tarp Jūsų ir www.gyvatukai-internetu.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs, išsirinkęs perkamą(-as) prekę(-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžiate nuorodą „Apmokėti".

9. Draudžiama:
- kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško internetinės www.gyvatukai-internetu.lt sutikimo;
- naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti e-parduotuvės darbui ar kitais veiksmais trikdyti www.gyvatukai-internetu.lt sistemos veiklą..

10. Mes pasiliekame teisę:
- koreguoti puslapyje esančią informaciją;
- riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis e-parduotuve;
- asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.

11. Atsiradus naujiems e-parduotuvės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo. Jūs turėtumėte retkarčiais patikrinti e-parduotuvėje einamu momentu galiojančius pardavimo terminus ir sąlygas, kurie yra privalomi visiems. Tam tikros nuostatos, taisyklės ir reglamentai, gali būti pakeisti pagal remiantis naujausia teisine informacija, kuri bus pateikta e-parduotuvės puslapiuose. Jei Jums nepriimtini atnaujinti terminai ir sąlygos, tai Jūs turite teisę nustoti naudotis e-parduotuvės paslaugomis.

12. Pinigai už grąžintas prekes, įskaitant prekių siuntimo išlaidas, grąžinami per 14 dienų po prekių grįžimo į sandėlį. Prekė turi būti grąžinama į UAB „Komerta“ sandėlį, esantį Talino g. 10a-11, LT-05200 Vilnius, jei nebus nurodyta kitaip po grąžinimo prašymo pateikimo. Siuntimo išlaidos kompensuojamos tik už grąžinamas nekokybiškas prekes, pateikus siuntimo išlaidas pagrindžiančius dokumentus. Jei grąžinama prekė kokybiška, tokius siuntimo kaštus dengia pats vartotojas.

13. Prašymą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti  mums el. paštu pagalba@gyvatukai-internetu.lt arba užpildę formą, kuria galite parsisiųsti paspaudę čia ir persiuntę elektroniniu paštu pagalba@gyvatukai-internetu.lt. Esant nesutarimams galite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/).

Dėl bet kokių klausimų, prašome susisiekti su www.gyvatukai-internetu.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@gyvatukai-internetu.lt.